scorecardresearch

Google Partners - Google AdWords Seminerleri

34 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bu seminerimizde, Google Partners hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Google Partners, Google ile olan ilişkilerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen ajanslara, çevrimiçi pazarlama danışmanlarına ve diğer web uzmanlarına yönelik Google platformudur. Üyeler; canlı eğitim etkinlikleri, sektör bilgileri, ekstra destek, promosyon teklifleri, beta testi fırsatları, profesyonel ağ oluşturma ve yalnızca ajanslar için tasarlanmış diğer araçları da kapsayan bir dizi avantaj için özel erişim elde eder.

Ajansınız, Google Partners programına katıldıktan sonra Google Partner statüsü için hak kazanabilir ve Google Partner statüsüne sahip olduğunda, Google ve müşteriler tarafından güvenilir bir iş ortağı olarak tanınabilir.

Google Partner statüsü, ajansların Partner rozetine ve Google İş Ortağı Arama'ya erişmesini sağlayarak, yeni potansiyel müşterilere ulaşmasına yardımcı olur. Google İş Ortağı Arama, AdWords reklamverenlerinin hesaplarını yönetecek uzmanlar bulmak için kullanabileceği bir araçtır.

Google Partner statüsünü kazanmak ortak çaba gerektirir ve tek bir birey bile çok önemli bir etkiye sahip olabilir.

Google Partner statüsü için gereksinimler:

Şirket profili: Ajansınızın Google İş Ortağı Arama'da listelenmesi için gerekli bilgilere sahip olabilmemiz amacıyla, bir Partners şirket profili oluşturun ve profili tamamlayın.

Sertifikasyon: Ajansınızdaki çalışanların ileri düzeyde AdWords bilgisine sahip olduğunu göstermek için AdWords sertifikası alın.

Harcama: Ajansınızın sağlıklı bir etkinlik düzeyine sahip olduğunu göstermek için, yönetilen hesaplarınızda Harcama gereksinimini karşılayın.

En iyi uygulamalar: Müşterilerinizin AdWords performansını en üst düzeye çıkardığınızı göstermek için, müşteri hesaplarında önerilen en iyi uygulamalardan yararlanın.
Etiketler