scorecardresearch

Dinamik Yeniden Pazarlama - Google AdWords Seminerleri

101 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bu seminerimizde, AdWords hesabınızda dinamik yeniden pazarlama kampanyası oluşturma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacaksınız.

Yeniden pazarlama, geçmişte sitenizi ziyaret eden kullanıcılara reklam göstermenize ve bu reklamları kullanıcıların sitenizde ziyaret ettiği bölümlere göre özelleştirmenize olanak tanır. Dinamik yeniden pazarlama sayesinde, bu olanağı bir adım öteye taşıyarak, sitenizin ziyaretçilerine sitenizde inceledikleri spesifik bir ürünü içeren reklamlar gösterebilirsiniz.

Dinamik yeniden pazarlama, sitenizin ziyaretçilerine ulaşmanıza ve satın alma sürecine ne kadar yakın olduklarına bağlı olarak optimize edilmiş bir mesaj ve teklifle onlara uygun bir reklam göstermenize yardımcı olur. Bu, ziyaretçilerinize doğru zamanda ulaşmak için Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki web sitelerinde reklam gösterme olasılığınızı artırır.

Dinamik yeniden pazarlama, geçmişte sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara, sitenizde kullanıcılar tarafından görüntülenen belirli ürünleri gösteren reklamlarla ulaşmanızı sağlar. Dinamik yeniden pazarlama kampanyanızı oluşturduktan sonra, listelerinizin çalışmaya başlaması için, özel parametreler içeren dinamik yeniden pazarlama etiketini sitenize eklemeniz gerekir.

Dinamik yeniden pazarlama etiketini, sitenizdeki tüm sayfalara ürün kimliğini içeren özel bir parametre (ve birkaç başka özel parametre) ile birlikte ekledikten sonra kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde, yeniden pazarlama etiketi bu kullanıcıları bir yeniden pazarlama listesine ekler ve ürün kimliğini ziyaretle ilişkilendirir.

Daha sonra, bu ziyaretçiler Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki bir web sitesine göz attıkları sırada reklamınız gösterildiğinde, AdWords, Google Merchant hesabınızdan ürün resmini, adını ve fiyatını almak ve bu bilgileri reklama eklemek için ürün kimliğini kullanır.

Dinamik yeniden pazarlama kampanyası oluşturduğunuzda, sizin yerinize otomatik olarak birer dinamik metin ve dinamik görüntülü reklam oluşturulur.
Etiketler