scorecardresearch

AdWords'te Toplu Düzenlemeler - Google AdWords Seminerleri

15 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bu seminerimizde, AdWords'te yapılabilecek toplu düzenlemelerle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

"Toplu düzenleme", hesabınızda aynı anda birden fazla öğeyi düzenleme anlamına gelir. Toplu düzenleme ile bir veya daha fazla kampanyadaki çok sayıda öğeyi eş zamanlı olarak güncelleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

AdWords, hesabınızda toplu düzenlemeler yapmanıza yardımcı olmak için çeşitli araçlar ve özellikler sunar. Size sunulacak düzenleme seçenekleri, kullandığınız araca veya özelliğe bağlıdır.

Genel olarak, aşağıdakileri kullanarak hesabınızda toplu düzenlemeler yapabilirsiniz:

Kampanyalar, anahtar kelimeler, reklam grupları ve reklamlarınızın yukarısındaki Düzenle düğmesi: Kampanyalar, Anahtar kelimeler, Reklam grupları ve Reklamlar sekmesindeyken, her bir öğenin yanındaki kutuyu ve ardından Düzenle'yi tıklayarak birden çok öğe seçebilirsiniz. Daha sonra, seçtiğiniz tüm öğelerdeki özellikleri (ör. teklifiniz, bütçeniz veya eşleme türünüz) düzenlemeyi seçebilirsiniz.

AdWords Editör: Ücretsiz indirilebilen bu uygulama, AdWords hesabınızı çevrimdışı olarak yönetmenize olanak tanır. Böylece kampanyalar, reklam grupları, anahtar kelimeleriniz ve daha fazlası üzerinde toplu düzenlemeler yapabilir ve hazır olduğunuzda değişikliklerinizi tekrar AdWords'e yükleyebilirsiniz. AdWords Editör hakkında daha fazla bilgi edinin.

AdWords API: AdWords API (uygulama programlama arayüzü) geliştiricilere AdWords sunucusuyla doğrudan etkileşim kuracak uygulamalar oluşturma olanağı sağlar. Reklamverenler ve üçüncü taraflar, bu uygulamalar sayesinde büyük veya karmaşık AdWords hesaplarını daha verimli ve yaratıcı bir biçimde yönetebilir.
Etiketler